HAKKIMIZDA

Beyoğlu Yurt Dışı Vize Aracılık Hizmetleri ve Danışmanlık(www.travelbeyoglu.com), 1991 yılında Türk şoförlerinin vize işlemlerini gerçekleştirmek amacıyla turizm sektörüne atılmıştır. Sonrasında farklı vize işlemlerine de yönelmiş olup; ABD, Kanada, Avustralya, İngiltere, Çin, Avrupa(Schengen), Asya ülkelerinin konsolosluk vize işlemleri takibi, İngiltere oturum işlemleri takibi, yurt dışında aile birleşimi ve oturum izni müracaatları, Türkiye’de çalışma müsaadesi müracaatları, Türkiye’de geçici oturum müracaatları, randevu, evlilik işlemleri takibi ve müracaatları, vize uzatma(yabancılar için), yabancılar için şirket kurulum işlemleri ve takibi, ticari ve eğitim amaçlı oturum müracaatları yaparak tecrübeli ve uzman kadromuzla yolumuza devam etmekteyiz. Vize başvuru süreci ciddi bir süreçtir ve yapılabilecek en ufak hatanın telafisi yoktur. Bu nedenden ötürü kuruluş amacımız, vize başvuru süreciniz esnasında en ufak sıkıntıya dahi düşmemeniz ve özen çerçevesi içerisinde vizenizin en kısa sürede elinize ulaşmasını sağlamaktır.

Görevlerimiz:
1- Gereksiz evraklarınızı başvuru dosyanızdan çıkartmak ve konsolosluk tarafından istenen belgeleri sizden talep etmek.
2- Konsolosluğa hitaben yazılacak dilekçenizi doğru bir şekilde, sizin için hazırlamak.
3- Uçak ve otel rezervasyonlarınız henüz yok ise bu eksikleri tamamlamak.
4- Şahsi başvuru gerekmeyen konsolosluklarda sizin için vize işlemlerinizi takip etmek. Şahsi başvuru gereken konsolosluklarda ise, randevu gününü ve saatini sizin için ayarlayarak size iletmek ve o gün en az bir çalışanımızı sizin randevunuz için ayırarak, size eşlik etmesini sağlamak ve bu sayede herhangi bir aksilik yaşamanızı engellemek esas görevlerimizdendir.
5- İlk kez vize başvurusu yapan konuklarımız konsolosluğun talebi üzerine görüşmeye çağırılabilmektedir. Bu sebeple konsoloslukta size yöneltilecek sorular hakkında bilgi vermek ve görüşmelerinizin kolay geçmesini sağlamak görevlerimiz arasındadır. Çünkü konsolosluk görüşmesi esnasında söyleyeceğiniz yanlış bir söz ya da vereceğiniz yanlış bir bilgi vize sürecinizi zora sokabilir ve başvuru sürecinizi retle sonuçlandırabilir.
Vize sürecinizi hızlı ve sıkıntısız bir şekilde atlatmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Tecrübeli ve özverili kadromuz sayesinde sizi en kısa süre ve en doğru şekilde sonuca ulaştırmak için elimizden gelen her şeyi eksiksiz bir şekilde yapacağımıza emin olabilirsiniz. Sizlerle çalışmak bizi mutlu edecektir.